United Kingdom Bayrağı

%20 Referans Bonusu

Arkadaşını idealFX ile tanıştıran tüm yatırımcılarımız Referans Bonusu kazanıyor!
Bilgi için sizi arayalım!

Bilgilerinizi gönderin biz sizi arayalım.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Arkadaşını idealFX ile tanıştıran tüm yatırımcılarımız Referans Bonusu kazanıyor!

HEM SİZ KAZANIN HEM ARKADAŞINIZ KAZANSIN.

Forex piyasalarında arkadaşlarınızla birlikte kazanma fırsatı. Arkadaşını idealFX ile tanıştıran tüm yatırımcılarımız %20 Referans Bonusu kazanıyor. Arkadaşınız hesap açtığında %30 bonus alıyor, siz de arkadaşınızın yaptığı ilk yatırım üzerinden %20 Referans Bonusu alıyorsunuz.

Kampanya Kuralları

1. Bu promosyondan yararlanılabilmesi için IdealFX’te aktif yatırımcı olması gerekmektedir.

2. Bu promosyondan her üye sınırsız sayıda faydalanabilir. Yani istediği kadar arkadaşını IdealFX üyesi yaparak hepsinin ilk yatırımından %20 ye varan bonusa hak kazanır. Getirmiş oldukları arkadaşlarıda ilk yatırımına özel %30 hoş geldin bonusu almaya hak kazanır.

3. Kazanılan bonus miktarı marjin seviyenizi yükseltmek için takviye görür, çekilemez. Fakat bonus kullanılarak sağlanan kazanç çekilebilmektedir.

4. Referans bonusundan faydanabilmek için refere olan yatırımcının hesabında minimum 100$ olması gerekmektedir.

5. Promosyona katılmak için canlı destek hattı veya tarafınıza özel atanan müşteri temsilciniz ile iletişime geçmeniz yeterlidir.

6. Bonus geçerlilik süresi 45 iş günüdür.

7. Bakiyeniz – (eksiye) gittiğinde açıkta herhangi bir pozisyonunuz yoksa hesap yetkili departman tarafından sıfırlanmaktadır.

8. Bu promosyon 18 yaşından büyükler için geçerlidir.

9. Yatırımcı çekim talebi verdiğinde bonus hesabından silinmektedir.

10. İdealfx bu promosyonu değiştirme veya iptal etme hakkına sahiptir. Herhangi bir promosyonun güncel kurallarını takip etme yükümlülüğü yatırımcının kendisine aittir.

11. Bu promosyondan maksimum alınabilecek bonus 2000 USD’dir.

12. Hesabınızın farklı biri tarafından yönetildiği (portföy yönetimi firmamızda kesinlikle yasaktır) farklı cid kodu ve birden fazla IP’den platforma giriş yapıldığı algılanırsa IdealFX bu promosyonu iptal etme hakkına sahiptir.

Diğer Haberler

ÜCRETSİZ DEMO HESABI

SANAL PARA İLE RİSK ALMADAN YATIRIM YAPIN

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hesap oluştur butonuna tıklayarak idealFX’den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu’nu kabul ediyorum.

TAMAMEN ÜCRETSİZ

ŞİMDİ DENEMEYE BAŞLAYIN!

Dilerseniz DEMO hesabı açarak öğrenmeye, denemeye başlayabilir; dilerseniz hemen GERÇEK hesap oluşturarak idealFX dünyasında sizde güvenli bir şekilde yerinizi alabilirsiniz.