United Kingdom Bayrağı

Polygon fiyat analizi: MATIC 2,92 dolarda ATH yaptı, fiyatı şimdi ne bekliyor?

Bilgi için sizi arayalım!

Bilgilerinizi gönderin biz sizi arayalım.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Kripto Para Haber – Bugün, Poligon (MATIC) fiyatı tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2,92 dolara ulaştı ve bir sonraki amaç 3 dolar üzere görünüyor.

CoinMarketCap’ten alınan datalar, MATIC’in ticaret hacminin %41,90, piyasa pahasının ise %6,72 artarak 20 milyar dolara ulaştığını gösteriyor. Ayrıyeten token, Aralık ayında %59 artarak 2022’ye büyük yararlarla giriyor.

Pazartesi için günlük mum, 2.87 dolardan başladı bir mühlet sonra tüm vakitlerin en yüksek düzeyi olan 2.92 dolara ulaştı. Bu düzeyden sonra MATIC fiyatı 2.80 dolara düştü. Yazı yazılırken ise 2.84 dolardan süreç görüyordu.

Günlük grafikte Polygon fiyat tahlili Kısa vadeli Polygon fiyat tahlili yükseliş eğilimi gösteriyor zira token için tüm vakitlerin en yüksek düzeylerinin devam edeceğini bekliyoruz. Aşağıdaki tabloda görebileceğiniz üzere 50 günlük ve 100 günlük Hareketli Ortalamalar fiyat hareketinin altındadır. Her durumda, fiyatlar düşüşe geçer; bu çizgiler dayanak düzeyleri olarak hareket edecektir.

Akabinde, RSI göstergesi, yükseliş bölgesinde çizginin yükselmesiyle fiyatların muazzam ölçüde arttığını gösteriyor. Fiyat artışı mümkünlüğü devam ediyor, lakin biraz dinlemek ve daha yüksek çıkarlara yer açmak için kısa bir düzeltme yaşanabilir.

MATIC/USD Polygon fiyat tahlili için MACD göstergesi, MACD çizgisinin (mavi) sinyal çizgisinin (turuncu) üzerinde ilerlemeye devam ettiğini ve MACD histogramında büyük yeşil çubuklara yol açtığını gösterir. Bu da Boğaların şimdi tükenmediğini gösteriyor.

MATIC/USD Polygon fiyat tahlili sonucu Polygon fiyat tahlili, tüm vakitlerin en yüksek düzeyini kırdığı ve 3 dolarda yeni bir en yüksek seviyeyi hedeflediği için kısa vadede yükseliş yaşayabilir. MATIC, genel listede şu an için 14. sırada yer alıyor ve yakında birinci 10 kripto para ünitesine girmeyi hedefliyor.

Bu makale birinci olarak Kripto Para Haber üzerinde yayımlanmıştır

Diğer Haberler

ÜCRETSİZ DEMO HESABI

SANAL PARA İLE RİSK ALMADAN YATIRIM YAPIN

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hesap oluştur butonuna tıklayarak idealFX’den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu’nu kabul ediyorum.

TAMAMEN ÜCRETSİZ

ŞİMDİ DENEMEYE BAŞLAYIN!

Dilerseniz DEMO hesabı açarak öğrenmeye, denemeye başlayabilir; dilerseniz hemen GERÇEK hesap oluşturarak idealFX dünyasında sizde güvenli bir şekilde yerinizi alabilirsiniz.