United Kingdom Bayrağı

Omicron’un küresel ekonomide toparlanmayı raydan çıkarmayacağı beklentisi, petrol fiyatlarını yükseltti

Bilgi için sizi arayalım!

Bilgilerinizi gönderin biz sizi arayalım.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Omicron varyantı hadise sayılarında süratli bir artışa yol açsa da önde gelen ekonomilerde kapanma ve karantina önlemlerine neden olmayacağı ve petrol talebinde toparlanmayı rayından çıkarmayacağı beklentileri petrol fiyatlarını üst çekiyor.

ICE’de Mart vadeli Brent petrolünün varil fiyatı bugün 82,25 dolar düzeyine kadar yükseldi ve şu sıralarda düne nazaran 1,15 dolar artışla 82,02 dolar düzeyinde.

NYMEX‘te Şubat vadeli Batı Teksas petrolü de 1,16 dolar artışla 49,39 dolar düzeyinden süreç görüyor.

Libya’nın Es Sider limanından ihracatın berbat hava koşulları nedeniyle durdurulduğu haberleri de petrol fiyatlarına takviye verdi.

Analistler, ABD dolarının bugün önde gelen para üniteleri karşısında bir ölçü bedel kaybetmesinin de petrol fiyatlarına olumlu yansıdığını tabir ediyorlar. API’nın bugün açıklayacağı ABD haftalık petrol stok bilgileri piyasanın istikameti üzerinde belirleyici olacak.

-Foreks Haber Merkezi-

Diğer Haberler

ÜCRETSİZ DEMO HESABI

SANAL PARA İLE RİSK ALMADAN YATIRIM YAPIN

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hesap oluştur butonuna tıklayarak idealFX’den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu’nu kabul ediyorum.

TAMAMEN ÜCRETSİZ

ŞİMDİ DENEMEYE BAŞLAYIN!

Dilerseniz DEMO hesabı açarak öğrenmeye, denemeye başlayabilir; dilerseniz hemen GERÇEK hesap oluşturarak idealFX dünyasında sizde güvenli bir şekilde yerinizi alabilirsiniz.