United Kingdom Bayrağı

Gram altın bu hafta %13’e yakın yükselerek 720 TL’yi aştı

Bilgi için sizi arayalım!

Bilgilerinizi gönderin biz sizi arayalım.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Gram altın bugün %5’ten fazla yükselerek 721 TL’ye çıktı. Geçen hafta başında 1.060 TL ile rekor kırmasının akabinde fiyat, gelen müdahale ve yeni uygulamaların desteklenmesiyle 595 TL’ye kadar süratli bir düşüş yaşadı. Bu düşüşle Kasım ayı düzeyine gerileyen fiyat bu hafta %13’ye yakın yükselerek 721 TL’ye çıktı.

Yurt içinde altın fiyatlarını belirleyen ons altın ve dolar kurundaki değişime baktığımızda, fiyatın dolardan takviye aldığını görüyoruz. 1.820 dolar düzeyinden düşüşe geçen ons altın bu hafta %0,70 düştü. Dolar kuru ise bu hafta %13,6 yükselişle 10,50’li düzeylerden 12,50’ye yükseldi. Dolar kurundaki yükselişle yurt içinde altın fiyatları da son bir ayın taban düzeyinden yükseldi ve gram bugün 721 TL’den süreç görürken çeyrek altın 1.208 TL, cumhuriyet altını 4.820 TL’den satılıyor. Gram fiyatı hafta başında 632 TL idi.

Muharrir: Deniz Engin

Diğer Haberler

ÜCRETSİZ DEMO HESABI

SANAL PARA İLE RİSK ALMADAN YATIRIM YAPIN

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hesap oluştur butonuna tıklayarak idealFX’den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu’nu kabul ediyorum.

TAMAMEN ÜCRETSİZ

ŞİMDİ DENEMEYE BAŞLAYIN!

Dilerseniz DEMO hesabı açarak öğrenmeye, denemeye başlayabilir; dilerseniz hemen GERÇEK hesap oluşturarak idealFX dünyasında sizde güvenli bir şekilde yerinizi alabilirsiniz.