United Kingdom Bayrağı

Emtia

Ticareti yapılabilen tüm ürünlere emtia denilir.
Bilgi için sizi arayalım!

Bilgilerinizi gönderin biz sizi arayalım.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Ticareti yapılabilen tüm ürünlere emtia denilir.

Emtia Nedir?

Dünya çapında alım-satım gerçekleştiren binlerce çeşit piyasa vardır. Emtia ile buğday, bakır, kahve ve petrol gibi ürünlerin alım satımını yapabilirsiniz. Binlerce yıl önceye dayanan Emtia piyasası ülkemizdeki İpek ve Baharat yolları üzerinde bin yıldır varlığını korumaktadır.

Emtialar, üretimlerde kullanılan hammadde sağlayıcıları olarak geçmişten günümüze yıllardır kullanılmaktadır. Emtia fiyatları mevsim değişiklikleri ve tabii doğal faaliyetler dolayısıyla iniş ve yükselişe geçebilir.

Emtia ile Yatırım Yapmak

Emtia ile yatırım yaparken fiyatların aniden çıkabileceğini ve inebileceğini söylemiştik. Bunun sebebi Emtia ile yatırım yaparken üretim araçlarına bağlı olmanızdır.

Bu üretim araçları sayesinde kısa zamanda kar edebilme olanağınız vardır. Emtia yatırımları yüksek risk ve yüksek getiri grubunda sayılmaktadır.

Emtia yatırımı yapmak mı istiyorsunuz? Doğru ürünleri seçmenizde büyük fayda vardır ve bunun için sıkı bir takip gerekir. Emtia işlemleri genellikle vadeli piyasalarda işlem görür fakat istisnai durumlar mevcuttur.

Emtia Çeşitleri Nelerdir?

Vadeli piyasalarda işlenen emtialar iki çeşittir. Spekülatif ve hedging amaçlı olmak üzere ikiye ayrılmaktadır.

Aşağıda daha detaylı bilgi görebilirsiniz;

  • Hedging amaçlı emtia ticareti yapan kişiler ve kurumlar çoğunlukla üretici ve bu ürünleri sanayide kullanan firmalardır.
  • Spekülatif yatırımı ise daha çok yatırımcılar ile bağdaştırabiliriz.
  • Emtia piyasası da dijital ortamda gerçekleştirilen bir piyasa çeşididir. Bundan dolayı Emtia için Forex piyasası, hızlı ve kolay erişilebilir.
  • Hafta içi her gün 24 saat bir şekilde canlı destek ve canlı takip sayesinde kolayca yatırım yapabilirsiniz.

İdealFX ile Emtia yatırımı nasıl yapılır?

İdealFX kullanıcılarına cazip ve güvenilir emtia fırsatları sunmaktadır. Altın, gümüş, brent petrol, ham petrol, bakır emtialarında cazip SPREAD oranlarıyla ve sunmuş olduğu İdealFX kullanıcısı promosyonlarıyla yatırımlarınızı gönül rahatlığıyla gerçekleştirebilirsiniz.

İdealFX sitesinin kolay kullanımı ve mobil uyumlu destek platformları ile tek tıkla tüm Emtia işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizin 7/24 hizmete açık olan çalışkan ve alanında uzman ekibimizle istediğiniz vakit iletişime geçerek sorunlarınızı ortadan kaldırabilirsiniz.

Tamamen yatırımcı sorunlarını çözmeyi hedefleyen İdealFX sayesinde yapmış olduğunuz her çeşit yatırım güvencemiz altında.

Diğer Haberler

ÜCRETSİZ DEMO HESABI

SANAL PARA İLE RİSK ALMADAN YATIRIM YAPIN

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hesap oluştur butonuna tıklayarak idealFX’den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu’nu kabul ediyorum.

TAMAMEN ÜCRETSİZ

ŞİMDİ DENEMEYE BAŞLAYIN!

Dilerseniz DEMO hesabı açarak öğrenmeye, denemeye başlayabilir; dilerseniz hemen GERÇEK hesap oluşturarak idealFX dünyasında sizde güvenli bir şekilde yerinizi alabilirsiniz.