United Kingdom Bayrağı

Doğal Gaz Vadeli İşlemleri düşüşte

Bilgi için sizi arayalım!

Bilgilerinizi gönderin biz sizi arayalım.

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right
1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Doğal Gaz Vadeli Süreçleri Perşembe günü düşüşte.

Doğal Gaz Vadeli Süreçleri yazı yazılırken, New York Ticaret Borsası’nda, Şubat ayı için %11,57 düşerek bir milyon İngiliz ısı ünitesi başına USD4,295 ‘den süreç gördü.

Bir milyon İngiliz ısı ünitesi başına seansın en düşüğü olan USD düzeyinden süreç gördü. Doğal Gaz USD3,800 düzeyinde dayanak bulurken, USD4,879 düzeyinde dirençle karşılaştı.

Dolar Endeksi Vadeli Islemleri’i, öteki altı majör para ünitesi karşısındaki performansına göz attığımızda; %0,14 düştü ve USD94,770 düzeyinden süreç gördü.

Başka yandan Nymex’te, Ham Petrol Şubat ayı için %0,45 düştü ve varili USD82,27 ‘dan süreç görürken Kalorifer Yakıtı Şubat ayı için %0,69 arttı ve galon başına USD2,6120 ‘dan süreç gördü.

Diğer Haberler

ÜCRETSİZ DEMO HESABI

SANAL PARA İLE RİSK ALMADAN YATIRIM YAPIN

1 Step 1
keyboard_arrow_leftPrevious
Nextkeyboard_arrow_right

Hesap oluştur butonuna tıklayarak idealFX’den elektronik ileti almayı, kullanım koşullarını, kişisel verilerin işlenmesine ilişkin aydınlatma metni ve izin Formu’nu kabul ediyorum.

TAMAMEN ÜCRETSİZ

ŞİMDİ DENEMEYE BAŞLAYIN!

Dilerseniz DEMO hesabı açarak öğrenmeye, denemeye başlayabilir; dilerseniz hemen GERÇEK hesap oluşturarak idealFX dünyasında sizde güvenli bir şekilde yerinizi alabilirsiniz.